Usnadněte zákazníkům placení - nejen platební kartou, ale i QR kódem


Samozřejmostí je napojení rezervačního systému Citydiář na platební bránu, pokud si to budete přát.

Citydiář ale nabízí i stále populárnější a levnější alternativu - platby pomocí QR kódu. Ušetříte tak poplatky za platební bránu. Ať už provozujete e-shop s produkty či nabízíte on-line své služby, řešením je platba pohodlně z mobilu, prostřednictvím QR kódu. Bez provize!

Celý proces prodeje vyřešíte prostřednictvím rezervačního systému Citydiář - od vystavení nabídky na vašem webu, přes výběr a zaplacení zákazníkem prostřednictvím QR kódu jednoduše v mobilu.

Nemusíte přitom ani mít web. V Citydiáři si vygenerujete prodejní odkaz, který umístíte třeba na sociální sítě. Vaši nabídku navíc umístíte zdarma i na City.cz. A pokud naopak máte skvělé internetové stránky, můžete prodávat přímo na nich, bez nutnosti odkazovat kamkoliv jinam.

Placení s QR kódy je naprosto bezpečné. Neposílají se přes ně žádná citlivá data, jen platební údaje jako číslo účtu, částka, variabilní symbol nebo zpráva pro příjemce.

Ptáte se, co za to? Z transakcí ani prodejů si nestrháváme žádnou provizi - platby Vašich zákazníků nejdou přes nás, ale z účtu klienta rovnou na Váš účet. Z toho důvodu je nutné počítat s možným prodlením připsání úhrady na Váš účet při transakci mezi bankami. Většina těch opravdu dobrých bank však již dnes zajišťuje okamžitý převod.

Navíc, na 2 měsíce si Citydiář můžete vyzkoušet zcela nezávazně a zdarma. Stačí kliknout na tlačítko níže a vyplnit jednoduchý kontaktní dotazník. V následující pracovní den se Vám ozveme, abychom si společně definovali, jak pro Vás účet zdarma na zkoušku nastavit.

CHCI VYZKOUŠET NA 2 MĚSÍCE ZDARMAZaložte si účet na zkoušku nezávazně a zdarma!

Založit účet